Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu urszulabartkowska.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zapis na newsletter

Kolejny błędem jest to, że młodzi PH od razu zabierają się do pracy. tzn. siadają do internetu, otwierają pierwszą lepszą bazę firm i zaczynają dzwonić. Zdarza się, że dostają taką bazę w firmie w której zaczęli pracować.
Niezależnie od tego czy jest to pierwszy przypadek czy drugi, takie zachowanie grozi katastrofą.

Czym to grozi ?
Grozi stratą czasu, spaleniem firm (czyli bezproduktywnym telefonem), zniechęceniem PH, a w rezultacie brakiem wyników i ponownym poszukiwaniem pracy.

Co w takim razie trzeba zrobić ?
1. Przemyśl do jakich firm chcesz się umówić na spotkanie, w jakich firmach jest największa szansa, że będą zainteresowani Twoim produktem/usługą.
2. Przygotuj „coś na uwagę”, czyli takie pytanie, które spowoduje, że osoba z którą będziesz rozmawiać zainteresuje się tym co masz do powiedzenia
3. Przygotuj listę min. 100 firm wraz z następującymi informacjami:
nazwa firmy
osoba z którą chcesz rozmawiać ( stanowisko, imię i nazwisko)
numer telefonu ( ogólny i /lub do tej osoby bezpośrednio, często na stronie www są numery tel. komórkowych)
adres
branża
co możesz jej zaproponować – „coś na uwagę” ( dlaczego miała by ta osoba z Tobą rozmawiać ?)
4. A teraz zacznij dzwonić

 

Pozostałe artykuły z cyklu NAJCZĘSTSZE BŁĘDY PH NA POCZĄTKU PRACY :

ODWIEDZANIE OD RAZU NAJWIĘKSZYCH FIRM

ROZPOCZĘCIE PRACY BEZ PRZECZYTANIA KSIĄŻKI O SPRZEDAŻY, LUB/I WYSŁUCHANIA PŁYTY O SPRZEDAŻY    

POSTAWA – PRZECIEŻ DOGADUJĘ SIĘ Z KOLEGĄ/KOLEŻANKĄ, WIĘC NIE MUSZĘ  SIĘ NICZEGO UCZYĆ, I TAK DOGADAM SIĘ Z KLIENTEM.

ZAŁOŻENIE ŻE TO KLIENT JEST DLA PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO, A NIE ODWROTNIE   

NIE ZWRACANIE UWAGI NA SWÓJ WYGLĄD

NIEPOTWIERDZANIE SPOTKAŃ

 

Urszula Bartkowska

Trener i coach. Praktyk sprzedaży od 19 lat. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowała jako przedstawiciel handlowy, dyrektor handlowy, trener i rekruter przedstawicieli handlowych. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie Oboju.

Komentarze

komentarzy

Comments are closed.

Zapisz się na Newsletter

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności, dostępną TUTAJ oraz że zostałem poinformowany/a, iż moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i poddawane profilowaniu oraz że nie będą wysyłane do krajów trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy). Wiem też, że mogę w każdej chwili wycofać moją zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano, na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę Urszuli Bartkowskiej Muzyk na następujące operacje przetwarzania moich danych osobowych obejmujących adres email oraz imię, dokonywane w celu marketingu usług własnych Urszuli Bartkowskiej Muzyk: wysyłanie mi przez email spersonalizowanych informacji marketingowych (np. newslettera, materiałów edukacyjnych, zaproszeń na wydarzenia)."

Zgadzam się na wysyłanie przez Urszulę Bartkowską Muzyk informacji handlowych na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Top