Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu urszulabartkowska.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zapis na newsletter

O Mnie

Z wykształcenia jestem Muzykiem Zawodowym, jednak to nie z muzyką związałam swoje życie zawodowe. Posiadam  20-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. Przez ponad 14 lat byłam również dyrektorem sprzedaży. Od ponad 17 lat szkolę działy sprzedaży, działy obsługi klienta, działy reklamacji a także pomagam osobom, które prowadzą małe lub średnie firmy, czyli najczęściej są właścicielami firm a jednocześnie zajmują się sprzedażą i obsługą klienta.

Prowadzę szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta, które motywują do działania i pomagają osiągać cele zarówno zawodowe jak i osobiste.
Podczas swojej pracy na stanowisku Przedstawiciela oraz Dyrektora Handlowego wykonałam ponad 20.000 „zimnych telefonów”, współpracowałam z ponad 650 klientami, z czego ponad 160-cioma, dłużej niż 3 lata. Przeprowadziłam ponad 3.500 spotkań. Przeprowadziłam ponad 10.000 rozmów rekrutacyjnych oraz wyszkoliłam ponad 800 Przedstawicieli Handlowych.

I Ty możesz dołączyć do tej grupy!

Moją misją jest przyczynienie się do podwyższenia poziomu sprzedaży i obsługi klienta, poprzez nieustanne dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz motywowanie i wspieranie innych do rozwoju i zmian w tym zakresie.

dlaczego ja?

Moje doświadczenie zawodowe a więc to, że jestem 100% praktykiem, pozwala mi spojrzeć na zawód Przedstawiciela Handlowego w szerszy i bardziej kompleksowy sposób.

Moje doświadczenie pokazuje również, że aby osiągnąć naprawdę duży i pełny sukces w tym zawodzie, podstawą MUSI być rozwój osobisty. Bez tego wcześniej czy później do każdego Przedstawiciela Handlowego, lub osoby, która w jakikolwiek sposób zajmuje się sprzedażą i/lub obsługą klienta, przyjdzie kryzys, jakże często – niesłusznie – nazywany „wypaleniem zawodowym”.

Dlaczego zajmuję się sprzedażą ?
Dlaczego szkolę ze sprzedaży i obsługi klienta ?
Dlaczego Chcę abyście Wy wzrastali w tej umiejętności ?

No cóż, chcemy tego czy nie, sprzedaż towarzyszy całemu naszemu życiu.
Czy mamy tego świadomość, czy nie, sprzedajemy przez całe swoje życie.
Lubimy to czy nie, sprzedaż jest wszechobecna.

Jedni sprzedają produkty lub usługi, inni swoje idee lub odkrycia, jeszcze inni swoje talenty.

Dlatego właśnie wierzę mocno, że będę wstanie pomóc Ci, osiągać jeszcze większe sukcesy w sprzedaży i obsłudze klienta.
Będę Ci towarzyszyła w Twoim rozwoju zarówno w temacie sprzedaży i obsługi klienta, a także w drodze do bycia Człowiekiem Sukcesu.

Na co dzień pracuję z Przedstawicielami Handlowymi i Sprzedawcami, którzy chcą zdobywać nową wiedzę w temacie sprzedaży i obsługi klienta, jednocześnie rozwijając swoją osobowość, budują poczucie własnej wartości, uczą się żyć świadomie. Pracując, jako trener sprzedaży i obsługi klienta, coach oraz doradca sprzedaży, dzielę się zdobytym podczas dotychczasowej pracy doświadczeniem. Dysponuję wiedzą i umiejętnościami, które, jeżeli wcielisz je w życie, pozwolą Ci sprzedawać efektywniej i cieszyć się swoją pracą. Dzięki prowadzonym przeze mnie szkoleniom zyskasz impuls, który pozwoli Ci rozwijać dotychczas zdobyte umiejętności oraz sprawi, że Twoje nastawienie do pracy ulegnie zmianie na lepsze.

Jedynie dając z siebie WIĘCEJ, możesz osiągnąć sukces! Klucz do efektywnej sprzedaży znajduje się na wyciągnięcie Twojej ręki. Sięgnij po niego. Ja jestem tu po to, aby pomóc Ci to zrobić, pokazać osobiście sprawdzone techniki sprzedaży i podpowiedzieć skuteczne rozwiązania dla Twoich wyzwań! Resztę zrobisz SAM!

Pokażę Ci narzędzia, które pozwolą Ci osiągnąć SUKCES, pracować LEPIEJ i sprzedawać WIĘCEJ!

Podczas swojej pracy stawiam na rozwój nie tylko Twoich umiejętności, ale także stale sama dążę do osiągania coraz lepszych wyników. W ostatnich latach postawiłam na dodatkowe kursy i szkolenia, ukończyłam m.in. „Szkołę Trenerów” Briana Tracy, a także „Szkołę Coachingu” prowadzoną przez Monikę Zubrzycką-Nowak oraz Katarzynę Rybczyńską.

Ponad

Lat Praktyki Sprzedaży

zimnych telefonów

moi klienci

Ponad

Klientów

klientów dłużej niż 3 lata

35 klientów od ponad 10 lat

zaufali mi

Do tej pory miałam przyjemność współpracować między innymi z:

 • TeleAdreson Sp. z o.o
 • Online Advertising Sp z o.o.
 • BHP Center
 • Woda Polska
 • Hurtownia Artykułów Biurowych
 • Gabinet kosmetyczny Ego
 • Biuro rachunkowo księgowe Meritoros
 • Fabryka Magika
 • Biuro podróży
 • Tarendo
 • Caldo-izolacja
 • Bomar2
 • Awa
 • AHB

Sprawdź i przekonaj się, że i Ty możesz zostać Efektywnym Przedstawicielem Handlowym, wkroczyć na drogę rozwoju osobistego i podążyć w kierunku sukcesu. Jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc!

moje doświadczenie na 185 stronach

Ideą, która przyświecała autorce podczas pisania tej książki, to Twoja umiejętność przełożenia zdobytej wiedzy na praktykę oraz pewność, że umiesz wykorzystywać wszystkie narzędzia, niezbędne do podnoszenia jakości Twojej komunikacji z klientem.

Od strony praktycznej nauczysz się, w jaki sposób przeprowadzić przygotowanie do badania potrzeb klienta, jak skutecznie je wykonać oraz jak pozyskane tą drogą informacje wykorzystać do sfinalizowania sprzedaży i późniejszej obsługi posprzedażowej.

Moja Książka

przeczytaj co inni o mnie mówią

Zapisz się na Newsletter

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności, dostępną TUTAJ oraz że zostałem poinformowany/a, iż moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i poddawane profilowaniu oraz że nie będą wysyłane do krajów trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy). Wiem też, że mogę w każdej chwili wycofać moją zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano, na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę Urszuli Bartkowskiej Muzyk na następujące operacje przetwarzania moich danych osobowych obejmujących adres email oraz imię, dokonywane w celu marketingu usług własnych Urszuli Bartkowskiej Muzyk: wysyłanie mi przez email spersonalizowanych informacji marketingowych (np. newslettera, materiałów edukacyjnych, zaproszeń na wydarzenia)."

Zgadzam się na wysyłanie przez Urszulę Bartkowską Muzyk informacji handlowych na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Top