Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu urszulabartkowska.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zapis na newsletter

Każdy kto zajmuje się sprzedażą miał w swoim życiu zawodowym takie momenty w których potrzebował wskazówki co dalej robić, nie wiedział jaką decyzję podjąć, czuł, że zabrnął w ślepą uliczkę lub myślał, że osiągnął w sprzedaży czy biznesie już wszystko i teraz nie ma do czego dążyć.

Z drugiej strony bywa tak, że mamy wysokie wyniki sprzedaży, jednak są one wynikiem bardzo dużej ilości czasu na nią przeznaczanej a także zainwestowanego ogromu emocji, nerwów, frustracji i obawy, że tym razem się nie uda.wiedzą i doświadczeniem oraz motywowanie i wspieranie innych do rozwoju i zmian w tym zakresie.

Ja osobiście przeżyłam wszystkie te momenty. Co prawda była osoba, która pomogła mi w co najmniej 2 sytuacjach, która mnie wspierała. Co prawda czytałam co najmniej 1 książkę tygodniowo. Co prawda jeździłam na różne szkolenia. Jednak gdybym wtedy miała doradcę sprzedaży – osobę, która zarówno ma wiedzę sprzedażową teoretyczną jak i praktyczną a także wiedzę jak pomóc innym przejść na kolejne etapy rozwoju sprzedaży – to wówczas czas jaki potrzebowałabym na moje zmiany, na mój rozwój, na rozwój mojej sprzedaży, skróciłby się co najmniej o połowę.

Moją misją jest przyczynienie się do podwyższenia poziomu sprzedaży i obsługi klienta, poprzez nieustanne dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz motywowanie i wspieranie innych do rozwoju i zmian w tym zakresie.

Są też osoby, które prowadzą firmę, jedno czy też kilku osobową. To powoduje, że jednocześnie sprzedają i zarządzają firmą. To powoduje, że przychodzi taki moment, iż zdają sobie sprawę, że nie są w stanie zrobić wszystkiego sami. Czasami to widzą a czasami potrzebują, aby inna osoba spojrzała z boku na ich biznes i pomogła im w wyznaczeniu kolejnych kroków działania.

Być może Ty też obecnie jesteś na którymś z tych etapów.
Być może jesteś osobą, która dopiero zaczyna sprzedawać.
Być może jesteś osobą, która cały czas się rozwija, osiąga sukcesy i potrzebuje odkryć jak można to zrobić łatwiej, efektywniej i szybciej.
Być może prowadzisz swoją firmę i dotarłeś do momentu, gdzie czujesz, że coś jest nie tak.

Mamy takie chwile w życiu, że wiemy, iż przyszedł czas na zmiany.

Jeżeli jesteś właśnie teraz w którymś z tych momentów, to doradcza sesja biznesowa jest właśnie dla Ciebie.

Doradca biznesowy to osoba, która wspiera i prowadzi Cię, podczas gdy Ty odkrywasz swoje zasoby i wprowadzasz je w życie dla swojego dobra.                                                           Jeżeli jesteś przedstawicielem handlowym i zastanawiasz się czy taka sesja doradcza to coś dla Ciebie to odpowiem Ci tak.  Nie ważne czy masz własną firmę, czy też sprzedajesz dla kogoś. ZAWSZE prowadzisz swoją firmę. Różnica jest tylko w umowie jaką podpisujesz z firmą dla której świadczysz swoje usługi.

Zadzwoń, umów się na bezpłatne spotkanie, podczas którego ustalimy najlepszą formę naszej współpracy.

Wszelkie pytania mile widziane !

Skontaktuj się ze mną

Zapisz się na Newsletter

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności, dostępną TUTAJ oraz że zostałem poinformowany/a, iż moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i poddawane profilowaniu oraz że nie będą wysyłane do krajów trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy). Wiem też, że mogę w każdej chwili wycofać moją zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano, na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę Urszuli Bartkowskiej Muzyk na następujące operacje przetwarzania moich danych osobowych obejmujących adres email oraz imię, dokonywane w celu marketingu usług własnych Urszuli Bartkowskiej Muzyk: wysyłanie mi przez email spersonalizowanych informacji marketingowych (np. newslettera, materiałów edukacyjnych, zaproszeń na wydarzenia)."

Zgadzam się na wysyłanie przez Urszulę Bartkowską Muzyk informacji handlowych na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Top