Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu urszulabartkowska.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zapis na newsletter

Dla kogo szkolenia indywidualne?

  • dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem pracy jako Przedstawiciel Handlowy
  • dla osób, które pracują jako Przedstawiciel Handlowy i chciałyby podnieść swoje umiejętności, podnieść wielkość swoich zarobków
  • dla osób, które są i chcą być Przedstawicielem Handlowym, jednak jak do tej pory nie mają sukcesów i zastanawiają się, czy ten zawód jest dla nich

Podczas pracy indywidualnej, skupiam się po pierwsze na tym, aby wspólnie z Tobą odkryć Twoje najmocniejsze strony w sprzedaży.

Moją misją jest przyczynienie się do podwyższenia poziomu sprzedaży i obsługi klienta, poprzez nieustanne dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz motywowanie i wspieranie innych do rozwoju i zmian w tym zakresie.

Pierwsze spotkanie to zawsze ustalenie zakresu naszej pracy, opisanie obszarów nad którymi będziemy pracować, ustalenie terminu w jakim to ma się odbyć.

Po pierwszym spotkaniu ustalamy plan działania i wyruszamy wspólnie w piękną przygodę ze sprzedażą

Przed pierwszym spotkaniem przeprowadzam rozmowę telefoniczną, aby ustalić najważniejsze punkty współpracy.  Proszę o wypełnienie testu osobowości, oraz testu wiedzy i doświadczenia sprzedażowego.

Rozmowa tel. trwa max. 30 min i jest BEZPŁATNA.

Test osobowości jest płatny 150,- + 23%VAT. W przypadku rozpoczęcia współpracy test jest wliczony w cenę szkolenia i jest BEZPŁATNY.

To co wiem, i czego jestem pewna, to to, że znam rozwiązania, które przynoszą najwięcej korzyści, długotrwałych zmian i zwiększenia motywacji u Przedstawicieli Handlowych.

Jakie to rozwiązania ?

To już zależy od tego jaką jesteś osobą. Co jest potrzebne właśnie Tobie.

Pracuję, szyjąc szkolenia na miarę. Czyli daję Ci to, czego naprawdę potrzebujesz.

Zainteresowany zakupem szkolenia?

Zapisz się na Newsletter

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności, dostępną TUTAJ oraz że zostałem poinformowany/a, iż moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i poddawane profilowaniu oraz że nie będą wysyłane do krajów trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy). Wiem też, że mogę w każdej chwili wycofać moją zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano, na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę Urszuli Bartkowskiej Muzyk na następujące operacje przetwarzania moich danych osobowych obejmujących adres email oraz imię, dokonywane w celu marketingu usług własnych Urszuli Bartkowskiej Muzyk: wysyłanie mi przez email spersonalizowanych informacji marketingowych (np. newslettera, materiałów edukacyjnych, zaproszeń na wydarzenia)."

Zgadzam się na wysyłanie przez Urszulę Bartkowską Muzyk informacji handlowych na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Top