Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu urszulabartkowska.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zapis na newsletter

Wizerunek PH

NAJCZĘSTSZE BŁĘDY PH NA POCZĄTKU PRACY – Niezwracanie uwagi na swój wygląd

Na ten temat napisałam już kilka artykułów i poprowadziłam niejedno szkolenie. Na Twój wizerunek w dużej mierze ma wpływ Twój strój. To jak się ubierasz, jaką masz fryzurę, biżuterię, dodatki. Jeżeli chcesz sprzedawać i zarabiać „milion dolarów” to MUSISZ wyglądać jak milion dolarów. W wielu firmach obecnie uważa się, że PH może chodzić do klienta w zupełnie luźnym stroju, np.

Czytaj więcej

Jedno z podstawowych narzędzi pracy kobiety biznesu, kobiety Przedstawiciela Handlowego czyli Handlówki

Dzisiejszy artykuł będzie dotyczył jednego z podstawowych narzędzi w pracy Przedstawiciela Handlowego. Tym narzędziem jest – Ubiór Biznesowy. Z racji tego, że jestem kobietą, powiem o ubiorze kobiety 🙂 Na początek krótka definicja: Narzędzie – urządzenie służące do bezpośredniego oddziaływania w procesie pracy na przedmiot pracy stanowiące wyposażenie człowieka lub maszyny. Większość prostych narzędzi jest maszynami prostymi. Narzędzie pozwala wykonać

Czytaj więcej

Top