Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu urszulabartkowska.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zapis na newsletter

Masz tak czasami, że wiesz, iż czeka na Ciebie lista telefonów do wykonania, lista różnych spraw do załatwienia, jednak jak byś do nich nie podchodził, jak się nie zabierał, jedyne co Ci wychodzi to….usprawiedliwianie się, dlaczego teraz nie możesz tego zrobić ?

Innym razem wprowadza się do Ciebie Twój najlepszy kolega – LEŃ razem z koleżanką WYMÓWKĄ.

Czy zdarza Ci się, iż wiesz dobrze, że jak teraz nie zabierzesz się do pracy, to nie zdążysz na czas, nie zrobisz wymaganych celów tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych, a mimo to jedyne co pojawia się w Twojej głowie to wymówki na niezabieranie się za to ?

Ja tak mam. Ja znam te przypadłości. To sprawianie sobie przyjemności, przez pozorne umniejszanie rangi ważności rzeczom, naprawdę istotnym.

Jest wiele sposobów na poradzenie sobie z tym. I długo by mi zeszło aby wymienić i omówić je wszystkie.
Tak więc dzisiaj Twoją uwagę zwrócę na niesamowite efekty, jakie przynosi walka z tymi przypadłościami, za pomocą książek. A ściślej mówiąc nie samych książek, ale czynności zwanej CZYTANIEM !

Wyobraź sobie teraz, że czytasz książkę, inspiruje Cię ona coraz bardziej, w głowie układasz sobie już plan realizacji planów sprzedaży, plan najbliższych wakacji za zarobione pieniądze, załatwienia różnych ważnych dla Twojej przyszłości spraw.

I właśnie wtedy, kiedy to nastąpi, to jest ten czas, kiedy powinieneś przestać czytać i zabrać się do pracy!

To naprawdę daje niesamowite efekty.
W trakcie czytania masz ochotę góry przenosić, a później Twój zapał opada, opada, opada…

Jeżeli od razu, w momencie pojawienia się weny do działania, wykonasz pierwszy krok, zobaczysz jak sprawnie, z radością i efektywnie zrealizujesz wszystko co planowałeś.

Cudowny eliksir:

1. Miej przy sobie zawsze przynajmniej 1 książkę o tematyce sprzedażowej, motywacyjnej, rozwoju osobistego, itp.
2. Czytaj codziennie – wystarczy 5 minut dziennie, ale systematycznie
3. Podkreślaj, zaznaczaj fragmenty, które szczególnie do Ciebie przemówiły. Będziesz mógł do nich szybko wrócić, jak będzie taka potrzeba
4.Możesz również jakiś fragment, cytat, myśl, który Cię motywuje, wydrukować sobie i powiesić w miejscu, na które często w ciągu dnia spoglądasz

Zachęcam do przetestowania działania czytaniem, w czytaniu, przez czytanie, po czytaniu, w trakcie czytania 🙂

Jeżeli będziesz miał ochotę podzielić sie ze mną przemyśleniami, lub będziesz miał jakieś pytania – pisz.

Kontakt do mnie: ula@firmamuzyk.pl

Urszula Bartkowska

Trener i coach. Praktyk sprzedaży od 19 lat. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowała jako przedstawiciel handlowy, dyrektor handlowy, trener i rekruter przedstawicieli handlowych. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie Oboju.

Komentarze

komentarzy

Comments are closed.

Zapisz się na Newsletter

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności, dostępną TUTAJ oraz że zostałem poinformowany/a, iż moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i poddawane profilowaniu oraz że nie będą wysyłane do krajów trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy). Wiem też, że mogę w każdej chwili wycofać moją zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano, na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę Urszuli Bartkowskiej Muzyk na następujące operacje przetwarzania moich danych osobowych obejmujących adres email oraz imię, dokonywane w celu marketingu usług własnych Urszuli Bartkowskiej Muzyk: wysyłanie mi przez email spersonalizowanych informacji marketingowych (np. newslettera, materiałów edukacyjnych, zaproszeń na wydarzenia)."

Zgadzam się na wysyłanie przez Urszulę Bartkowską Muzyk informacji handlowych na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Top