Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu urszulabartkowska.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zapis na newsletter

Ten temat bardzo łączy się z poprzednim artykułem.
Czy zrobiłeś ćwiczenie, które Ci zarekomendowałam ?
I jak wyniki? co odkryłeś? co zobaczyłeś? co Ci to ćwiczenie pokazało ?
Jeżeli nie zrobiłeś, to być może, właśnie to jest jednym z powodów, dla których zniechęcisz się jak nie będziesz miał wyników. Młodzi PH nie mają swoich planów, nie mają swoich celów. Jeżeli nie masz swoich planów, celów, marzeń, wówczas będziesz
realizował plany, cele i marzenia Twojego szefa, Twoich kolegów, itd.

W takiej sytuacji, bardzo trudno będzie Ci znaleźć motywację, aby wytrwać w trudnych chwilach, aby wykonać jeszcze ten jeden telefon do klienta, przygotować jeszcze tą jedną ofertę, poznać jakie korzyści dają cechy danego produktu, wstać w mroźny zimowy poranek np. o 6.00, aby lepiej przygotować się do spotkania, lub poczytać książkę o rozwoju osobistym, itp.

Czym to grozi ?
Grozi niewykorzystaniem okazji, która zapuka do Twoich drzwi, niedoczekaniem na klienta o którego walczyłeś przez kilka miesięcy, zmarnowaniem czasu, zniechęceniem, a w rezultacie brakiem wyników i ponownym poszukiwaniem pracy.

Co w takim razie trzeba zrobić ?
Jak już wyznaczysz sobie cel, to zawsze, jak przyjdzie gorszy dzień, jak przyjdzie zniechęcenie, powiedz sobie: jeszcze ten jeden telefon, jeszcze to jedno spotkanie, jeszcze ten jeden dzień wstanę o 6.00, jeszcze przeczytam tą jedną stronę książki o sprzedaży lub rozwoju osobistym
I będą się dziać CUDA

Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania w temacie tego artykułu – zachęcam do kontaktu ze mną: ula@firmamuzyk.pl

 

Urszula Bartkowska

Trener i coach. Praktyk sprzedaży od 19 lat. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowała jako przedstawiciel handlowy, dyrektor handlowy, trener i rekruter przedstawicieli handlowych. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie Oboju.

Komentarze

komentarzy

Comments are closed.

Zapisz się na Newsletter

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności, dostępną TUTAJ oraz że zostałem poinformowany/a, iż moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i poddawane profilowaniu oraz że nie będą wysyłane do krajów trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy). Wiem też, że mogę w każdej chwili wycofać moją zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano, na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę Urszuli Bartkowskiej Muzyk na następujące operacje przetwarzania moich danych osobowych obejmujących adres email oraz imię, dokonywane w celu marketingu usług własnych Urszuli Bartkowskiej Muzyk: wysyłanie mi przez email spersonalizowanych informacji marketingowych (np. newslettera, materiałów edukacyjnych, zaproszeń na wydarzenia)."

Zgadzam się na wysyłanie przez Urszulę Bartkowską Muzyk informacji handlowych na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Top