Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu urszulabartkowska.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zapis na newsletter

„Skąd wiedzieć, że klient jest kwalifikowany ?”

Jedna z moich klientek zadała mi ostatnio pytanie:

„Skąd ja mam wiedzieć, że klient jest kwalifikowany ?”

Odpowiem więc dzisiaj na to pytanie  na podstawie płyty Briana Tracy. Może i Tobie przyda się ta informacja 🙂

Klient kwalifikowany to taki, który:

 1. Ma rzeczywistą potrzebę. Potrzebuje tego co sprzedajesz. Wie, że Twój produkt czy usługa rozwiąże jego problem, zaspokoi jego potrzebę
 2. Ma zdolność i moc decyzji o nabyciu Twojego produktu lub usługi
 3. Lubi Ciebie i Twoją firmę
 4. Podoba mu się Twój produkt
 5. Ma pozytywne nastawienie
 6. Jest miłą osobą i łatwo się z nim rozmawia
 7. Przebywanie z nim sprawia Ci przyjemność
 8. Jest potencjalnie wielokrotnym nabywcą
 9. W firmie jest upoważniony lub ma wpływ na decyzję innych działów
 10. Jest osobą, która cieszy się poważaniem. Jego nazwisko lub nazwa jego firmy może okazać się dobrą rekomendacją
 11. Łatwo go obsługiwać, tzn osoba lub firma jest blisko. To może być osoba na tej samej ulicy, w tym samym biurowcu, po prostu jest niedaleko

Im więcej punktów spełnia Twój potencjalny klient tym większe szanse na transakcję, na długą i dobrą współpracę.

Zawsze zadawaj sobie pytanie: Jakie będzie źródło mojej kolejnej sprzedaży ?

Przy odpowiedzi na to pytanie bierz pod uwagę powyższe punkty.

Potencjalni klienci są wszędzie. Jednak nie wszyscy potencjalni klienci będą Twoimi potencjalnymi klientami. Nie wszyscy potencjalni klienci są Twoimi kwalifikowanymi klientami.

Życzę Ci samych kwalifikowanych klientów 🙂

Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania w temacie tego artykułu – chętnie odpowiem.

Napisz na adres ula@firmamuzyk.pl

 

 

Urszula Bartkowska

Trener i coach. Praktyk sprzedaży od 19 lat. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowała jako przedstawiciel handlowy, dyrektor handlowy, trener i rekruter przedstawicieli handlowych. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie Oboju.

Komentarze

komentarzy

Comments are closed.

Zapisz się na Newsletter

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności, dostępną TUTAJ oraz że zostałem poinformowany/a, iż moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i poddawane profilowaniu oraz że nie będą wysyłane do krajów trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy). Wiem też, że mogę w każdej chwili wycofać moją zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano, na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę Urszuli Bartkowskiej Muzyk na następujące operacje przetwarzania moich danych osobowych obejmujących adres email oraz imię, dokonywane w celu marketingu usług własnych Urszuli Bartkowskiej Muzyk: wysyłanie mi przez email spersonalizowanych informacji marketingowych (np. newslettera, materiałów edukacyjnych, zaproszeń na wydarzenia)."

Zgadzam się na wysyłanie przez Urszulę Bartkowską Muzyk informacji handlowych na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Top