Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu urszulabartkowska.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zapis na newsletter

Do wszystkich, którzy chcą coś zmienić w swojej pracy Przedstawiciela Handlowego

Kilka kwestii do rozważenia, do zastanowienia się, do chwili zamyślenia… a może prowokacja do działania?

Znajdź dzisiaj, najpóźniej jutro pół godziny i odpowiedz sobie pisemnie na poniższe pytania.
Wykonaj to ćwiczenie i przejdź do działania.
Efekty Cię zaskoczą 🙂

 1. Jak chciałbyś, żeby wyglądał Twój wynik sprzedażowy za rok ? Jak za pół roku? A za 3 miesiące ?
 2. Czego potrzebujesz, aby osiągnąć te cele ?
 3. Jakie ograniczające Cię zachowania musiałbyś odrzucić ?
 4. W jaki sposób możesz wykorzystać pracę, którą wykonujesz, dla wykreowania swojej przyszłości ?
 5. Czy możesz wykorzystać część swoich dochodów, aby zwiększyć swoje kwalifikacje ?
 6. Czy Twoja aktualna praca pozwala Ci uczyć się lub realizować zainteresowania, które będziesz mógł później przekształcić w dochodowe zajęcie ?
 7. Jakiej rady udzieliłbyś komuś w Twojej sytuacji ?
 8.  Kogo obwiniasz i jakich wymówek używasz, aby nadal tkwić tam, gdzie jesteś ?
 9.  Jakie to byłoby uczucie, gdybyś osiągnął taki poziom obrotu, o jakim dzisiaj tylko marzysz ? Jak wyglądałoby wtedy Twoje życie ?
 10. Wyobraź sobie, że jest to scena z filmu o Twoim życiu. Co zrobiła osoba grająca Ciebie w filmie, aby osiągnąć ten sukces ?
 11. Co możesz zrobić, zaczynając od dzisiaj, aby zmienić wizję w rzeczywistość ?

Wykonaj to:

Odpowiedz sobie na te pytania.
Najlepiej na piśmie.
Najpierw napisz, a później przeczytaj.

Co odkryłeś ?

Jakie działania podejmiesz, aby zmiany nastąpiły ?

Jeżeli będziesz miał ochotę podzielić się ze mną przemyśleniami lub będziesz miał jakieś pytania, pisz ula@firmamuzyk.pl

 

 

Urszula Bartkowska

Trener i coach. Praktyk sprzedaży od 19 lat. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowała jako przedstawiciel handlowy, dyrektor handlowy, trener i rekruter przedstawicieli handlowych. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie Oboju.

Komentarze

komentarzy

Comments are closed.

Zapisz się na Newsletter

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności, dostępną TUTAJ oraz że zostałem poinformowany/a, iż moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i poddawane profilowaniu oraz że nie będą wysyłane do krajów trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy). Wiem też, że mogę w każdej chwili wycofać moją zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano, na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę Urszuli Bartkowskiej Muzyk na następujące operacje przetwarzania moich danych osobowych obejmujących adres email oraz imię, dokonywane w celu marketingu usług własnych Urszuli Bartkowskiej Muzyk: wysyłanie mi przez email spersonalizowanych informacji marketingowych (np. newslettera, materiałów edukacyjnych, zaproszeń na wydarzenia)."

Zgadzam się na wysyłanie przez Urszulę Bartkowską Muzyk informacji handlowych na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Top