Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu urszulabartkowska.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zapis na newsletter

Jeżeli zapytamy 100 osób – Co to jest sprzedaż ? – jestem pewna, że uzyskamy 100 różnych definicji.

I to jest bardzo dobre.
I to jest piękne, że nie ma jednej, najważniejszej, ogólnie obowiązującej definicji .
Każdy może mieć swoją.

To co jest ważne – że jak już masz swoją definicję sprzedaży – to wcielaj ją w życie.
Jeżeli nie robisz tego, to znaczy, że ona nie jest Twoja.
To znaczy, że gdzieś ją usłyszałeś, przeczytałeś, zobaczyłeś, spodobała Ci się, i pomyślałeś, że to jest ok. definicja.
Jednak w praktyce, nie udaje Ci się pracować i postępować zgodnie z nią.
Jeżeli tak się dzieje, to usiądź, i zastanów się, gdzie nie masz zgody ? Dlaczego ta definicja nie jest Twoja ? Co musisz zmienić, skorygować, żebyś faktycznie to poczuł i wprowadził swoją definicję w życie.

Dlaczego to jest ważne ?
Ponieważ dopóki będziesz działał na bazie cudzej, nie swojej definicji sprzedaży, dopóty nie będziesz autentyczny, nie będziesz przekonywujący, nie będziesz wzbudzał zaufania.

Moja definicja sprzedaży

Sprzedaż to służenie innym w taki sposób, aby pomóc im realizować ich cele, plany, marzenia, a jednocześnie czerpać z tego radość i satysfakcję życiową, zawodową i finansową 🙂
To wspólne z klientem budowanie lepszej, ciekawszej, piękniejszej i szczęśliwszej przyszłości 🙂

A jaka jest Twoja definicja sprzedaży ?
Stwórz ją, zapisz ją i działaj w zgodzie z nią 🙂

 

Jeżeli będziesz miał jakieś pytania w temacie tego artykułu – chętnie odpowiem.

Kontakt do mnie: ula@firmamuzyk.pl  🙂

Urszula Bartkowska

Trener i coach. Praktyk sprzedaży od 19 lat. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowała jako przedstawiciel handlowy, dyrektor handlowy, trener i rekruter przedstawicieli handlowych. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie Oboju.

Komentarze

komentarzy

Comments are closed.

Zapisz się na Newsletter

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności, dostępną TUTAJ oraz że zostałem poinformowany/a, iż moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i poddawane profilowaniu oraz że nie będą wysyłane do krajów trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy). Wiem też, że mogę w każdej chwili wycofać moją zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano, na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę Urszuli Bartkowskiej Muzyk na następujące operacje przetwarzania moich danych osobowych obejmujących adres email oraz imię, dokonywane w celu marketingu usług własnych Urszuli Bartkowskiej Muzyk: wysyłanie mi przez email spersonalizowanych informacji marketingowych (np. newslettera, materiałów edukacyjnych, zaproszeń na wydarzenia)."

Zgadzam się na wysyłanie przez Urszulę Bartkowską Muzyk informacji handlowych na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Top