Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu urszulabartkowska.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zapis na newsletter

Czy networking jest dobrą drogą do zwiększenia swojej sprzedaży o 100% w rok?

Odpowiem na to pytanie jednym słowem: TAK

I tyle 🙂

Hmmm…., tylko jak to zrobić ?

Co to w ogóle jest networking ?

Networking – to proces wymiany informacji, zasobów, wzajemnego poparcia i możliwości, prowadzony dzięki korzystnej sieci wzajemnych kontaktów.

Aby takie sieci działały sprawnie i efektywnie powstają grupy networkingowe.

W Polsce do najbardziej znanych należą:
BNI
PWP
Arena Biznesu
Skrzydła Sukcesu
Towarzystwa Biznesowe
Klub Przedsiębiorczych Wielkopolan
Kobieta na obrotach
i wiele innych.

Poszukaj w swoim mieście. Jestem pewna, że znajdziesz jakąś grupę networkingową, z którą będziesz mógł współpracować.

Ja jestem członkiem BNI w grupie City. 3 lata temu byłam członkiem grupy Dragon.
Mogę Cię zapewnić, że w tak przyjemny i efektywny sposób, nigdy wcześniej nie robiłam biznesu, nie zdobywałam klientów 🙂
Ja nie wyobrażam sobie już pracować i działać bez BNI 🙂
Wartością dodaną jest możliwość poznania bardzo wartościowych i ciekawych osób. Osób, które poza biznesem, wniosły w moje życie dużo pozytywnych zmian 🙂
Np. znajomość z Michałem (z grupy BNI Dragons), była punktem zwrotnym w moim życiu 🙂 Wierzę, że Ty też możesz poznać takie osoby.

Odwiedzam też inne grupy networkingowe. Jedne częściej, inne np. tylko raz.
Każda ma coś wartościowego do zaoferowania, na każdej spotykam pozytywnych, chcących działać, uśmiechniętych ludzi 🙂

Często słyszę, że networking czy BNI nie działają.
I wiesz co? Zgadzam się z tą opinią. Zgadzam się z tymi osobami w 100% !

Ponieważ networking nie działa w rękach ludzi, którzy nie działają.
To Ty masz działać. Ty masz budować swoją sieć dobrych kontaktów i relacji.
Networking to tylko narzędzie.

Zapamiętaj !

Networking zawsze działa !
To od Ciebie zależy jak wykorzystasz to narzędzie

No tak, tylko jak to zrobić, żeby ten networking przyprowadził mi klientów ?
Od czego zacząć ? Co jest najważniejsze ?

Najważniejsze w networkingu jest budowanie dobrych, pozytywnych, opartych na zaufaniu i wiarygodności relacji.

Drugim czynnikiem, budującym biznes i sprzedaż dzięki networkingowi, jest skupienie się w pierwszej kolejności na tym, aby pomagać innym zdobywać klientów, budować biznes, aby innych życie stawało się lepsze.

Zasada BNI – Dający Dostaje !

Jeżeli chcesz, aby Twoja sprzedaż w ciągu roku wzrosła o 100%, to jest to możliwe. Wystarczy, że będziesz się stosował do zasad, które w danej organizacji networkigowej obowiązują, będziesz osobą czynną, inicjującą spotkania, dającą rekomendacje, pomagającą nawet poza biznesem.

Jeżeli chcesz, aby Twoja sprzedaż w ciągu roku explodowała, czyli wzrosła o 200-300%, to do powyższego musisz jeszcze dodać: pozytywne nastawienie, szkolenia ( rekomendowane przez Twoją organizację, lub inne sprzedażowe, rozwojowe, wizerunkowe, przemawiania, itp.), czytanie książek, słuchanie płyt, budowanie swojej marki, budowanie swojej wiarygodności, dawanie innym wartości dodanej.

Bardzo chętnie pomogę Ci na tym etapie Twojej działalności networkigowej. Nauczę Cię jak mieć pozytywne nastawienie ( tak, można się tego nauczyć 🙂 ), jak sprzedawać klientom z poleceń, jak budować swoją markę i wiarygodność, jak dawać wartość dodaną 🙂

Napisz ula@urszulabartkowska.pl
lub zadzwoń 501365507

Jak będziesz chciał dowiedzieć się więcej na temat networkingu, lub konkretnie BNI
napisz ula@urszulabartkowska.pl
lub zadzwoń 501365507

Dzisiaj napisałam tylko ogólne informacje o networkingu. Przez kolejne miesiące, będę Ci przybliżała bardziej szczegółowo, jak networking może pomóc we wzroście Twojej sprzedaży. Napiszę bardziej szczegółowo i praktycznie o działaniach i zasadach.

Bardzo pomocne dla mnie będzie, jeżeli napiszesz, czego chciałbyś się dowiedzieć, co Cię w tym temacie interesuje, co mogłoby Ci pomóc.

Powodzenia 🙂

Urszula Bartkowska

Trener i coach. Praktyk sprzedaży od 19 lat. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowała jako przedstawiciel handlowy, dyrektor handlowy, trener i rekruter przedstawicieli handlowych. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie Oboju.

Komentarze

komentarzy

Comments are closed.

Zapisz się na Newsletter

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności, dostępną TUTAJ oraz że zostałem poinformowany/a, iż moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i poddawane profilowaniu oraz że nie będą wysyłane do krajów trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy). Wiem też, że mogę w każdej chwili wycofać moją zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano, na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę Urszuli Bartkowskiej Muzyk na następujące operacje przetwarzania moich danych osobowych obejmujących adres email oraz imię, dokonywane w celu marketingu usług własnych Urszuli Bartkowskiej Muzyk: wysyłanie mi przez email spersonalizowanych informacji marketingowych (np. newslettera, materiałów edukacyjnych, zaproszeń na wydarzenia)."

Zgadzam się na wysyłanie przez Urszulę Bartkowską Muzyk informacji handlowych na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Top