Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu urszulabartkowska.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zapis na newsletter

Warto przeczytać

Już po raz trzeci przeczytałam książkę Iwony Majewskiej – Opiełki „ SPRZEDAŻ I CHARAKTER”

Za każdym razem odkrywam ją na nowo. Za każdym razem utwierdzam się w przekonaniu, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdego kto zajmuje się sprzedażą, prowadzi biznes. Jest to szczególna pozycja dla osób, które prowadzą biznes w oparciu o MLM. Dlaczego ? Ponieważ Pani Iwona sama zaangażowała się w jedną z takich organizacji właśnie po to, aby napisać książkę na wskroś opartą na doświadczeniu i rzetelnych informacjach.

To, że w książce jest dużo przykładów właśnie w temacie sprzedaży w MLM w niczym nie umniejsza wartości merytorycznej tej książki również dla osób nie zajmujących się MLM-em.

Książka ta mówi o tym jak doskonalić siebie, swój charakter i swoje wnętrze, aby osiągać sukces zarówno zawodowy jak i osobisty.

Zgadzam się z autorką w 100%, że obecnye w sprzedaży niezbędna jest praca nad swoim rozwojem osobistym. Nad swoimi wartościami, charakterem, nawykami, myślami. Bez tego zawsze trafisz na ścianę lub na sufit.

Pani Iwona  napisała tą książkę językiem zrozumiałym, łagodnym a jednocześnie zdecydowanym i pełnym wartości merytorycznej w niej zawartej.

Tak więc, jeżeli chcesz dowiedzieć się dlaczego tytułowy bohater jest tak ważny w sprzedaży,  jak wpływa na Twoją sprzedaż  i jednocześnie chcesz się dowiedzieć jak nad powyższymi tematami pracować, zachęcam do zapoznania się z tą książką.

 

Iwona Majewska – Opiełka „ SPRZEDAŻ I CHARAKTER”

 

Urszula Bartkowska

Trener i coach. Praktyk sprzedaży od 19 lat. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowała jako przedstawiciel handlowy, dyrektor handlowy, trener i rekruter przedstawicieli handlowych. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie Oboju.

Komentarze

komentarzy

Comments are closed.

Zapisz się na Newsletter

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności, dostępną TUTAJ oraz że zostałem poinformowany/a, iż moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i poddawane profilowaniu oraz że nie będą wysyłane do krajów trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy). Wiem też, że mogę w każdej chwili wycofać moją zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano, na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Wyrażam zgodę Urszuli Bartkowskiej Muzyk na następujące operacje przetwarzania moich danych osobowych obejmujących adres email oraz imię, dokonywane w celu marketingu usług własnych Urszuli Bartkowskiej Muzyk: wysyłanie mi przez email spersonalizowanych informacji marketingowych (np. newslettera, materiałów edukacyjnych, zaproszeń na wydarzenia)."

Zgadzam się na wysyłanie przez Urszulę Bartkowską Muzyk informacji handlowych na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Top