Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu urszulabartkowska.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zapis na newsletter

Referencje- Gulbierz Studio

Współpracuję z Panią Urszulą Bartkowską od września 2013 roku w zakresie coachingu osobistego i biznesowego, jak również w zakresie mentoringu.
Współpraca ta przyniosła wiele wymiernych efektów biznesowych i przyczyniła się do rozwoju samoświadomości.
Pani Urszula Bartkowska wykazuje wysoki poziom etyki zawodowej, profesjonalizm i kompetentnie wspiera w odnalezieniu misji życiowej i określeniu celów życiowych służących rozwojowi i spełnieniu.
Dzięki współpracy z firmą MUZYK i Panią Urszulą poznałam wiele narzędzi zarządzania własnym potencjałem i uruchomiłam służące rozwojowi nawyki.
Nauczyłam się również:
1. Tworzenia oferty sprzedażowej.
2. Promocji produktu.
3. Obsługi klienta.
4. Zarządzania sobą w czasie – efektywności pracy.
5. Wytyczania celów i aktywnej pracy z celami w połączeniu z przyjmowaniem proaktywnej i  odpowiedzialnej postawy.
6. Pozytywnego przyjmowania zmian i świadomego ich inicjowania.

Polecam Panią Urszulę Bartkowską jako solidnego i wiarygodnego coacha, który skutecznie wspiera klienta w poprawie relacji z samym sobą, w osiąganiu zamierzonych rezultatów biznesowych i poprawie komunikacji.

Dorota Gulbierz, właściciel

Top