Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu urszulabartkowska.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zapis na newsletter

Referencje-EGO Kosmetyka & SPA

Kraków, dnia 8 kwietnia 2014 roku

Szanowni Państwo!

Jestem właścicielką gabinetu Day SPA, funkcjonującego na krakowskim rynku już od 10 lat pod nazwą EGO kosmetyka & SPA.

Rynek usług kosmetycznych i kosmetologicznych jest bardzo konkurencyjny, wymagający permanentnych szkoleń, zarówno merytorycznych, zarówno z zakresu obsługi Klienta, procedur,  jak i sprzedaży.

Takie właśnie szkolenia przeprowadziła dla Zespołu EGO Pani Urszula Bartkowska.

Szkolenia te miały miejsce w okresie od października do listopada 2010 roku.

Szkolenia obejmowały następujące zakresy tematyczne: procedury obsługi klienta, techniki sprzedaży zabiegów i kosmetyków do pielęgnacji domowej, perfekcyjna recepcja, komunikacja w zespole.

Podczas intensywnych zajęć praktycznych mój Zespół nabył konkretne umiejętności, które wykorzystywane są do dnia dzisiejszego dla poprawy obsługi Klienta EGO, zwiększenia efektywności sprzedaży, rentowności EGO i budowania „team spirit”.

Wysoko oceniam merytoryczny poziom prowadzonych przez Panią Urszulę Bartkowską szkoleń, a także ich organizację, sposób przekazania fachowej wiedzy oraz dostosowanie do specyfiki branży.

Uważam, że były to dobrze zainwestowane: czas, pieniądze i wysiłek Zespołu EGO – z pewnością godne polecenia.

Łączę wyrazy szacunku,

Mgr Magdalena Szczepaniak – Zawicka, kosmetolog.

Top