Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu urszulabartkowska.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zapis na newsletter

Referencje – Agencja ADream

W 2014 roku uczestniczyłem w dwóch szkoleniach organizowanych przez Ulę Bartkowską z firmy Muzyk. To co wdrożyłem po szkoleniach w naszej firmie sprawiło, że zmienił się nam model sprzedaży.

Dodatkowo przestało być dla nas wyzwaniem „sprzedać”. Teraz wyzwaniem jest sprzedać 5 razy tyle co przedtem lub sprzedaż na wyższej marży. Na szkoleniach poruszone zostało wiele zagadnień kluczowych dla handlowców takich jak termostat finansowy, wartości, pewność siebie czy własne przekonania. Do tej pory sądziłem, że trzeba uczyć się kolejnych technik sprzedaży. Ula pokazała jak istotne w pracy z ludźmi jest nasze wnętrze, to jak sami o sobie myślimy i jak postrzegają nas inni. Otrzymałem kilka złotych zdań które nagle w sprzedaży zmieniają wszystko. Nauczyłem się kilku kluczowych „słów wytrychów” które sprawiają, że klienci się otwierają co automatycznie podniosło skuteczność domykania sprzedaży.

Mógłbym opisać wiele obszarów szkolenia jednak to co jest kluczowe to, że Ula jest profesjonalistą w tym co robi a to co mówi jest zgodne z rzeczywistością. Nie widzę możliwości aby po szkoleniu Uli nie zwiększyć wyników sprzedaży w firmie. Mogę śmiało zarekomendować Ulę Bartkowską jako rzetelnego partnera. Odkąd zaczęliśmy działać nad poprawą sprzedaży w naszej firmie nasza współpraca trwa nieprzerwanie i cały czas nam się to bardzo opłaca.

Łukasz Pach, Dyrektor zarządzający, Członek zarządu ADream

referencje-adream

Top